מי אני

שמי אורית שניאור עזרתי, מומחית בניהול שיווק ופרוייקטים של שיתופי פעולה. בעלת תואר שני M.Sc בתקשורת ותואר שני נוסף MBA במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני.

משרדי עוסק בהגדלת החשיפה לקהלי היעד לעסקים על ידי בניית האסטרטגיה השיווקית המתאימה למטרות הארגון וצרכיו. במשך 20 שנה אני מלווה חברות במגזר העסקי והחברתי. מכירה היטב את שוק העסקים המתפתח וחווה את אופיים המשתנה של הכלים השיווקיים. כך זוכים העסקים לליווי שיווקי עדכני ומדויק וחשיפה מקסימאלית.

עם נסיון מקצועי מצטבר של 20 שנה במגזר העסקי והחברתי, תוך למידה רצופה ומתמשכת של הכלים השיווקיים החדשים, כל לקוח מקבל ליווי אישי.

הערך המוסף שיקבל העסק שלך טמון בנסיון עשיר והכרת השוק והתפתחותו.

כמנהלת שיווק, ליוויתי חברות בינוניות כמו "אורד" בעת הנפקתה בבורסה של תל אביב; ליוויתי חברות קטנות כמו "אקון טק מזגני מיצובישי" בעת תהליך המיתוג מחדש ובנוסף ניהלתי עבורם קמפיינים מכירתיים ממוקדים; בארגונים חברתיים כמו עמותת "אנפיטק טכנולוגיה למגזר השלישי", בנוסף לניהול השיווק ניהלתי מערך קורסים והכשרות מקצועיים של "בית הספר של אנפיטק" והובלתי שיתופי פעולה מניבים.

פנו אלי עכשיו ליצירת קשר ראשוני ולקביעת שיחת ייעוץ 054-3317971
אורית שניאור עזרתי - שיווק לעסקים וארגונים חברתיים
מה אני עושה?

מייעצת, מדריכה ומלווה עסקים וארגונים חברתיים להגדלת ההשפעה על קהלי היעד.

  • בונה ומרחיבה את תשתית ערוצי השיווק הכוללים את אתר אינטרנט, עמוד הפייסבוק, ניוזלטר ועוד.
  • מנהלת עמודי פייסבוק עסקיים
  • פיתוח והעמקת הקשר עם אנשי הקשר שלך באמצעות איפיון וניהול נכון של לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים וספקים.
  • יוצרת תכנית שיווק ממוקדת תפיסה מכירתית.
  • ניהול מערך קורסים והכשרות מקצועיים תוך פיתוח תכנים, סקרי שביעות רצון וניתוחם.
  • הרחבת רשימת התפוצה באמצעות כלים טכנולוגיים מעולם השיווק הדיגיטלי.

חוות דעת

קבענו שעת יעוץ בנושא שיווק, הגעת מוכנה אחרי שעברת על הרשתות החברתיות שלי באת עם הצעות, רעיונות והמון טיפים. יצאתי מאוד מרוצה עם הרבה עבודה ושדרוג בנושא השיווק שלי. מודה לך מאוד וממליצה עליך בחום, את מקצועית ורצינית מאוד. המון תודה
חיה גוזלן
פתחת לי עולם חדש ומדהים שלא האמנתי בו אף פעם. תודה על הסבלנות, הידע והרגישות שלך, על זה שאת משתפת ועוזרת - לא רק בקטע הטכני של הניוזלטר אלא גם ובעיקר בקטע השיווקי של מה כן ומה לא.
עדו רוזנטל
הפנתי לקוחה שלי לאורית, לכתוב אודות לאירוע בפייסבוק, אורית ידע לשאול שאלות נכונות ולהביא את הנסיון של כתיבת ניוזלטרים לכתיבה שיווקית לאירוע בפייסבוק כולל עבודה בפן הטכני. אורית זמינה, אנרגטית, נחושה להביא את הכי מקצועי שאפשר . ממשיכה להפנות אותך חופשי ללקוחות שלי, תודה רבה
מרי רייזמן
אורית מנהלת עבורי את דף הפייסבוק. בעצם, אורית מנהלת אותי 🙂 אומרת לי מתי לכתוב, על מה, מתי נפרסם, איפה נשתף... אני רואה את עצמי הרבה יותר בפייסבוק, וגם העולם רואה אותי יותר, ואפילו יש לזה תוצאות. ממליצה לכם להתחבר לאנרגיות הטורבו של אורית - גם אתם תעופו.
ד"ר סיגל ביצור

לקוחותנו